Titles you rated
The ScentRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0