Titles you rated
May 18Rated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 5.0