Movies
Ratings
58
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0