Movies
Ratings
355
WhiplashRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5