Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 0.5
DogvilleRated ★ 4.5
Before I FallRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
Return to SenderRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
RoomRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 4.0