Series
Ratings
32
Little WomenRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love MarriageRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0