Movies
Ratings
93
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Saw VIRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0