Titles you rated
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0