Movies
Ratings
134
Eye For An EyeRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0