Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
Eternity and a DayRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0