Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 5: CoexistenceRated ★ 3.0
Digimon Adventure Tri. - Chapter 3: ConfessionRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Man of WillRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Digimon Adventure Tri. - Chapter 4: LossRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0