Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
The ReapingRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0