Titles you rated
The FanRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 2.0
Any Given SundayRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.0
A Man Called HeroRated ★ 2.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 1.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.0
No Blood No TearsRated ★ 4.0
The AnarchistsRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Once a ThiefRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 5.0
RangoRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0