Titles you rated
InsurgentRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0