Movies
Ratings
226
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
FailanRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 2.0
NopeRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0