Titles you rated
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
On the Verge of InsanityRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5