Movies
Ratings
28
Someone SpecialRated ★ 4.0
CracksRated ★ 0.5
StungRated ★ 0.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Mother is a WhoreRated ★ 4.0
DerailedRated ★ 5.0
End of AnimalRated ★ 0.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.5
ContractedRated ★ 0.5
Beauty WaterRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
PaprikaRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0