Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5