Movies
Ratings
99
The Sound of MusicRated ★ 5.0
JunoRated ★ 1.0
Ben-HurRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
FlightRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0