Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 1.0
The ProtectorRated ★ 1.0
SawRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0