Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 0.5
Ocean WavesRated ★ 1.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 0.5