Titles you rated
Dan Da DanRated ★ 3.5- 고래의 아이들은 모래 위에서 노래를 부른다Rated ★ 1.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 1.5
GachiakutaRated ★ 2.0
Cinderella ClosetRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 0.5
Gu Family BookRated ★ 2.5- The Marvelous Misadventures of FlapjackRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 1.0
High School of the DeadRated ★ 0.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 3.5
PornographerRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5