Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Penguin HighwayRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5