Titles you rated
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 1.5
Revue StarlightRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 3.0- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 1.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 0.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
No Math School TripRated ★ 1.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0