Titles you rated
I ConfessRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 3.0
Mute WitnessRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Fallen LeavesRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 3.0
SmileRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.5
ErosRated ★ 2.5
Love, SimonRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
As Above, So BelowRated ★ 2.0
Made of HonorRated ★ 1.5
The HoldoversRated ★ 3.5