Series
Ratings
385
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
American Murder: Laci PetersonRated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.0
I Hate Christmas Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Homicide: Los AngelesRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
The Alienist Season 1Rated ★ 3.5- Crime Scene Berlin: Nightlife KillerRated ★ 2.0
Homicide: New YorkRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5- WhitechapelRated ★ 3.5
- WhitechapelRated ★ 3.5
Till Murder Do Us Part: Soering vs. HaysomRated ★ 3.0
Crime Scene: The Texas Killing FieldsRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 3.5
- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0