Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
RampantRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
The IncidentRated ★ 4.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5