Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0