Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
AmourRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 2.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5