Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.0
My WayRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 1.0
Taken 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0