Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bet On My DiscoRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Someone You LovedRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5- WatercolorsRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0