Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5- PerceptionRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.5- Boston LegalRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0