Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.5- 스테이지 파이터Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 4.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5