Movies
Ratings
49
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0