Series
Ratings
133
HeroesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Man's StoryRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 5.0