Series
Ratings
19
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
MovingRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
GoblinRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5