Series
Ratings
14
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5