Titles you rated
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
MarionetteRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
PandoraRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
MissingRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Eastern PromisesRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 3.0