Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
AjinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0