Movies
Ratings
71
MotherRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0