Series
Ratings
21
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
RatchedRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5