Titles you rated
- Macross FRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0- Strawberry Ice CreamRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
Still, Life Goes OnRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 2.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0- FeelingsRated ★ 2.5
Delicious ProposalRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Summer SnowRated ★ 2.0
Ghost WhispererRated ★ 2.0- 절원의 템페스트Rated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
A Dog of FlandersRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5- 정의의 아군Rated ★ 4.0