Titles you rated
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0