Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.5
Love in MagicRated ★ 0.5
The Forbidden KingdomRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0