Movies
Ratings
994
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5