Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0