Titles you rated
Chicken RunRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0