Series
Ratings
51
Women of the SunRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 2.5
White ChristmasRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 2.5- WhitechapelRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5