Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5