Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0